הרכב נוסע או מפורק?

ביט-קאר קונים את הרכב שלך בקליק

הרכב נוסע או מפורק?

ביט-קאר קונים את הרכב שלך בקליק

עד אליך

מגיעים אליך לקחת את הרכב ואם צריך גרר עלינו

סוגי רכבים

כל סוגי הרכבים וכל הדגמים, נוסעים ולא עובדים

תשלום

תשלום במזומן, בביט או העברה בנקאית

הכל במקום אחד

כל התיאומים עלינו כולל העברת בעלות במקום

מחיר אטרקטיבי

הצעת מחיר האטרקטיבית ביותר בשוק

מי אנחנו?

ביט-קאר הוקמה בשנת 2003 כחברת קניית רכבים לפירוק ונסיעה בקליק אחד! אנו קונים רכבים מכל סוג ובכל מצב בו הם נמצאים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו, ואנחנו נגיע אליכם, נקנה מכם את הרכב במחיר האטרקטיבי ביותר בשוק, במזומן, בביט או העברה בנקאית. בנוסף אם הרכב לא נוסע אנחנו נדאג להביא גרר ולקחת את הרכב מכל מקום בארץ. אנו קונים את הרכבים במחיר ההוגן ביותר, מכל יצרן, דגם ומודל, מושבתים ואינם נוסעים, ללא טסט, תקינים ויכולים לנסוע.

רכבים שנקנו
0 +
דירוג מלקוחות
% 0
עובדים בארץ
0 +
שנות נסיון
0 +

בואו נשאל אותכם, האם יש עוד חברה שדואגת לכל המסמכים, מציעה מחיר מחירון, מגיעה עד אליכם ואפילו עם גרר עם צריך וכל זה תוך פחות מ24 שעות? מקווים שהבנת!

רכב ישן המצריך טיפולים וביקורים תכופים במוסך, עד שמגיע לשלב שלא שווה להמשיך להשקיע בתיקון שלו. רכבים שמוצאים את דרכם לפירוק הם לרוב רכבים ללא שימוש, או כאלו שעברו תאונות אבל לא הורדו מהכביש, יש כאלה ששוכבים בחנייה במשך תקופה ארוכה וכבר אין להם טסט. אחרים שהמנוע שלהם כבר לא תקין והם אינם כשירים לנסיעה.

בוודאי! לא רק שאנחנו קונים, אנחנו נותנים את ההצעת מחיר הכי שווה בשוק. אם הרכב אינו מתאים לנסיעה, נוכל לקנות אותו לפירוק.

פשוט מאוד, נכנסים ללינק ומדברים עם סוכני הקניות שלנו, הוא ידאג לכל הדברים הרלוונטים, טיפול במסמכים איפיון והצעת מחיר.

מתי שאתם תקבעו – באותו יום, יום למחורת או כל מועד שאתם תקבעו שנגיע לקחת את הרכב.

במזומן! כמובן שאפשר גם העברה בנקאית ואפילו העברה בביט.

לאחר קבלת הצעת המחיר נותרו לך שני דברים לעשות. הראשון הוא לשלוח את הכתובת ולקבוע מועד הגעה, והשני הוא הוצאת כל החפצים האישיים מהרכב. זה הכל, בהבטחה.

אמינות - מקצועיות - מהירות

צור קשר