סוחר רכבים משומשים בקליק - מהיר ומשתלם

סוחר רכבים משומשים

ללא מיקוח, בלי לקחת חופש מהעבודה, ללא בדיקות.
פשוט לדבר איתנו ולקבל הצעת מחיר לרכישה מהיום להיום!

יש לכם רכב משומש שאתם רוצים למכור? הגעתם למקום הנכון! בתור סוחרי רכבים משומשים אנחנו מציעים שירות מהיר, יעיל ואמין לקנייה של רכבים משומשים שהדגש שלנו הוא יחס אישי ומקצועי (את זה כולם אומרים שהם מציעים..) אבל לא רק! איתנו תקבלו מידע וטיפים על כל מה שצריך לדעת לפני שמוכרים רכב משומש לסוחר רכבים ואפילו נעזור לכם להקפיץ את הערך של הרכב עם כמה פעולות קטנות שתוכלו לעשות לפני שתדברו איתנו..

מהו שירות קניית רכב ע״י סוחר רכבים משומשים?

במקום שתתחילו לפרסם את הרכב בכל מיני לוחות יד 2, פייסבוק או אינסטגרם ותבזבזו זמן עם אנשים שמנסים להתמקח על כל שקל, שלא בטוחים במה הם רוצים בעצמם – אנחנו מציעים תהליך מזורז, מסודר ואמין כדי שלכם ולנו יהיה הכי נוח וקל שאפשר!

יתרונות השירות

  1. זמן – למכור לנו את הרכב שלכם יכול לקחת שעות בודדות, מהרגע שאתם יוצרים איתנו קשר אנחנו יכולים עוד באותו היום להגיע עם מזומן ולקנות את הרכב, במקום שתחפשו קונים פוטנציאליים.
  2. פשטות ונוחות – תהליך מסודר ומהיר, במקום להתחיל לצלם תמונות ולהתמקח על מחיר.. פשוט דברו איתנו!
  3. ביטחון ואמינות – יש לנו שקיפות מלאה לכל אורך התהליך, בין אם מדובר על אמינות בתשלום ובין אם מדובר על זה שאתם מוכרים את הרכב לאנשים שהם אנשים קודם כל.. אנחנו רוצים שתהיו מרוצים מהמחיר ומהשירות שאתם מקבלים.
  4. תשלום מיידי – תשלום במזומן או בהעברת זהב, מהיום להיום ובלי לפחד שלא תקבלו את מה שמגיע לכם.

עד אליך

מגיעים אליך לקחת את הרכב ואם צריך גרר עלינו

תשלום

תשלום במזומן, בביט או העברה בנקאית

הכל במקום אחד

כל התיאומים עלינו כולל העברת בעלות במקום

מחיר אטרקטיבי

הצעת מחיר האטרקטיבית ביותר בשוק

סוגי רכבים

כל סוגי הרכבים, דגמים ומצבי רכב

איך מתחילים

  1. מדברים איתנו – דברו איתנו וספרו לנו איזה רכב אתם רוצים למכור.
  2. אנחנו מעריכים את הרכב – בתור סוחרי רכב משומשים עם המון ניסיון נוכל לתת לכם את המחיר המדויק לפי שווי הרכב, לא נתמקח סתם כדי להוריד אתכם במחיר. אתם תקבלו את מה שמגיע לכם!
  3. מכירה ותשלום – סיכמנו על מחיר? יופי! אנחנו עוד היום יכולים להגיע לאסוף את הרכב ולשלם לכם עליו.

טיפים למכירת רכב משומש

זה ישמע מוזר אבל אנחנו רוצים שאתם תקבלו את מה שמגיע לכם, ולא פעם אנחנו נתקלים ברכבים שתיקון קטן יכול להשפיע על ערך הרכב או קצת חום ואהבה שבסוף יגרמו לכם לקבל יותר עבורו. אז הנה כמה טיפים להעלאת שווי רכב מבלי להתאמץ יותר מדי:

  1. ניקיון הרכב – ניקיון יכול להשפיע על הערכת השווי שלו, נכון זה ״שטחי״ לחלוטין אבל זה טיפ פנימי שלנו.. לרוב רכבים שנראים במצב טוב יקבלו הערכה מעט יותר נדיבה כי הם פשוט מושכים יותר.
  2. מסמכים מוכנים – לפני שאנחנו מגיעים תנסו לסדר את המסמכים הנדרשים להעברת בעלות ומכירה של הרכב, כמה שאתם תהיו מוכנים יותר ובשלים יותר ככה תקבלו מחיר טוב יותר על הרכב.
  3. בדיקה מקדימה – רכבים במצב מכאני טוב שווים יותר, לפעמים תיקונים קטנים יכולים להעלות את הערך של הרכב. אנחנו לא מדברים על לקחת אותו למוסך ולבזבז אלפי שקלים על תיקונים, אבל אם יש לכם סדק בשמשה או פנס שבור שלעיתים הכיסוי בביטוח מכסה את התיקון שלהם – שווה לכם לבדוק ולשקול לתקן אותם.

לקוחות שאלו ואנחנו ענינו

האם ניתן למכור רכב עם בעיות מכאניות?
כן, אפשר למכור רכב משומש עם בעיות מכאניות. אבל חשוב לציין את כל הבעיות שאתם מכירים ולהיות כנים לגבי מצב הרכב, לטובה ולרעה!

האם התשלום מתבצע במזומן?
כן, התשלום עבור הרכב מתבצע במזומן במעמד המכירה או בהעברת זהב.

למה הלקוחות שלנו מוכרים רכבים משומשים?

יתרונות כלכליים
חוץ מזה שאתם תקבלו תשלום מיידי על הרכב, תחשבו על החיסכון בעלויות התחזוקה והתיקונים של הרכב, חיסכון בתשלומי אגרות וביטוחים, שכל אלו יכולים בסוף להסתכם בסכומים משמעותיים מאוד כשאתם מחכים ל״קונה המושלם״ כאשר אתם מפרסמים את הרכב למכירה בלוחות יד 2. מעבר לזה, הורדה של רכב משומש מהכביש לרוב דורש גרירה ותשלומים נוספים, אנחנו מציעים לחסוך את כל אלו ולמכור אותו ישירות אלינו.

בטיחות ירודה
רכב משומשים לעיתים קרובות עברו המון ידיים, טיפולים במוסכים שונים ובכללי המצב המכאני שלהם פחות אמין מרכבים חדשים יותר. לא פעם הלקוחות שלנו מספרים שהם רוצים למכור את הרכב כדי להשתדרג לרכב בטיחותי יותר.

נעים להכיר - אנחנו ביט קאר

ביט-קאר הוקמה בשנת 2003 כחברת קניית רכבים לפירוק ונסיעה בקליק אחד! אנו קונים רכבים מכל סוג ובכל מצב בו הם נמצאים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו, ואנחנו נגיע אליכם, נקנה מכם את הרכב במחיר האטרקטיבי ביותר בשוק, במזומן, בביט או העברה בנקאית. בנוסף אם הרכב לא נוסע אנחנו נדאג להביא גרר ולקחת את הרכב מכל מקום בארץ. אנו קונים את הרכבים במחיר ההוגן ביותר, מכל יצרן, דגם ומודל, מושבתים ואינם נוסעים, ללא טסט, תקינים ויכולים לנסוע.

אנחנו סוחרים בכל מותגי הרכבים

שאלות נפוצות

רכב ישן המצריך טיפולים וביקורים תכופים במוסך, עד שמגיע לשלב שלא שווה להמשיך להשקיע בתיקון שלו. רכבים שמוצאים את דרכם לפירוק הם לרוב רכבים ללא שימוש, או כאלו שעברו תאונות אבל לא הורדו מהכביש, יש כאלה ששוכבים בחנייה במשך תקופה ארוכה וכבר אין להם טסט. אחרים שהמנוע שלהם כבר לא תקין והם אינם כשירים לנסיעה.

בוודאי! לא רק שאנחנו קונים, אנחנו נותנים את ההצעת מחיר הכי שווה בשוק. אם הרכב אינו מתאים לנסיעה, נוכל לקנות אותו לפירוק.

מתי שאתם תקבעו – באותו יום, יום למחורת או כל מועד שאתם תקבעו שנגיע לקחת את הרכב.

במזומן! כמובן שאפשר גם העברה בנקאית ואפילו העברה בביט.

לאחר קבלת הצעת המחיר נותרו לך שני דברים לעשות. הראשון הוא לשלוח את הכתובת ולקבוע מועד הגעה, והשני הוא הוצאת כל החפצים האישיים מהרכב. זה הכל, בהבטחה.

כן, אנחנו מקבלים כל סוגי הרכבים בכל מצב, כולל רכבים שלא עוברים טסט.

התהליך כולו מהיר מאוד ויכול להסתיים בתוך יום אחד.

דרכי יצירת קשר