קונים את הרכב שלך בקליק

סוחרי רכב מורשים

ללא מיקוח, בלי לקחת חופש מהעבודה, ללא בדיקות.
פשוט לדבר איתנו ולקבל הצעת מחיר לרכישה מהיום להיום!

למה לבחור בנו?

למכור רכב לסוחר רכב זה ללכת על בטוח, אבל למרות זאת לא פעם ולא פעמיים אנחנו נתקלים בלקוחות שקצת חוששים ולא מבינים את המשמעות של מכירה לסוחר מורשה. אנחנו בביט-קאר רוצים לקנות מכם את הרכב אבל האינטרס שלנו הוא שתהיו מרוצים ובדיוק בגלל זה צברנו עשרות לקוחות מרוצים שקיבלו את הכסף שמגיע להם מהיום להיום, בלי משחקים ובלי עיכובים מיותרים.

מה אנחנו מציעים בתור סוחרי רכב?

בתור סוחרי רכב מורשים עם צוות עובדים שיודע לתת מענה מהיר ומקצועי משלב התמחור והערכת שווי, ועד סגירת העסקה והעברת הבעלות – אנחנו יודעים כמה הביטחון האישי שלכם בתהליך מהותי, אז הנה כמה יתרונות למה כן לבחור בנו:

איך מתחילים

האמת? זה החלק הכי פשוט בעבודה מול סוחר רכב מורשה – פשוט מתקשרים, מתאמים פגישה מהיום להיום ומוכרים את הרכב תמורת מזומן/העברת זהב.

מה התפקיד של סוחר רכב בישראל?

תכלס, התפקיד שלנו בתור סוחרי הרכב שלכם הוא לדאוג לכל הפרטים הטכניים ולחסוך מכם התעסקות והבזבוז זמן מיותר. יש לנו את הפריבילגיה בתור סוחרים מורשים לנהל מערך רכישת רכבים בצורה מהירה ויעילה – כמה יעילה? כזאת שמאפשרת לנו תוך פחות מ-24 שעות לדאוג לכל המסמכים הנדרשים, להציע מחיר מחירון או הכי קרוב שאפשר אליו, להגיע עד אליכם לבית ולרכוש את הרכב במקום במזומן או העברת זהב.

עד אליך

מגיעים אליך לקחת את הרכב ואם צריך גרר עלינו

תשלום

תשלום במזומן, בביט או העברה בנקאית

הכל במקום אחד

כל התיאומים עלינו כולל העברת בעלות במקום

מחיר אטרקטיבי

הצעת מחיר האטרקטיבית ביותר בשוק

סוגי רכבים

כל סוגי הרכבים, דגמים ומצבי רכב

נעים להכיר - אנחנו ביט קאר

ביט-קאר הוקמה בשנת 2003 כחברת קניית רכבים לפירוק ונסיעה בקליק אחד! אנו קונים רכבים מכל סוג ובכל מצב בו הם נמצאים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו, ואנחנו נגיע אליכם, נקנה מכם את הרכב במחיר האטרקטיבי ביותר בשוק, במזומן, בביט או העברה בנקאית. בנוסף אם הרכב לא נוסע אנחנו נדאג להביא גרר ולקחת את הרכב מכל מקום בארץ. אנו קונים את הרכבים במחיר ההוגן ביותר, מכל יצרן, דגם ומודל, מושבתים ואינם נוסעים, ללא טסט, תקינים ויכולים לנסוע.

אנחנו סוחרים בכל מותגי הרכבים

שאלות נפוצות

בואו נשאל אותכם, האם יש עוד חברה שדואגת לכל המסמכים, מציעה מחיר מחירון, מגיעה עד אליכם ואפילו עם גרר עם צריך וכל זה תוך פחות מ24 שעות? מקווים שהבנת!

רכב ישן המצריך טיפולים וביקורים תכופים במוסך, עד שמגיע לשלב שלא שווה להמשיך להשקיע בתיקון שלו. רכבים שמוצאים את דרכם לפירוק הם לרוב רכבים ללא שימוש, או כאלו שעברו תאונות אבל לא הורדו מהכביש, יש כאלה ששוכבים בחנייה במשך תקופה ארוכה וכבר אין להם טסט. אחרים שהמנוע שלהם כבר לא תקין והם אינם כשירים לנסיעה.

בוודאי! לא רק שאנחנו קונים, אנחנו נותנים את ההצעת מחיר הכי שווה בשוק. אם הרכב אינו מתאים לנסיעה, נוכל לקנות אותו לפירוק.

פשוט מאוד, נכנסים ללינק ומדברים עם סוכני הקניות שלנו, הוא ידאג לכל הדברים הרלוונטים, טיפול במסמכים איפיון והצעת מחיר.

מתי שאתם תקבעו – באותו יום, יום למחורת או כל מועד שאתם תקבעו שנגיע לקחת את הרכב.

במזומן! כמובן שאפשר גם העברה בנקאית ואפילו העברה בביט.

לאחר קבלת הצעת המחיר נותרו לך שני דברים לעשות. הראשון הוא לשלוח את הכתובת ולקבוע מועד הגעה, והשני הוא הוצאת כל החפצים האישיים מהרכב. זה הכל, בהבטחה.

דרכי יצירת קשר