קונים את הרכב המשומש שלך בקליק - מהיר ומשתלם

קונה רכבים משומשים

ללא מיקוח, בלי לקחת חופש מהעבודה, ללא בדיקות.
פשוט לדבר איתנו ולקבל הצעת מחיר לרכישה מהיום להיום!

רוצים למכור את הרכב המשומש שלכם בקלות ובמהירות?

אנחנו מציעים לקנות מכם את הרכב המשומש שלכם בקלות, במהירות ובלי בזבוז זמן מיותר על בירוקרטיה והתמקחויות עם אנשים שמנסים להוריד אתכם במחיר ובסוף לא מגיעים לראות את הרכב.. תכלס, אנחנו קנינו ומכרנו איזה רכב או שניים (סתם בצחוק, קנינו ומכרנו המון רכבים!) ואנחנו יודעים כמה כאב ראש זה יכול להיות.. מנסים לתאם עם מישהו שמעוניין ברכב ועוד לפני שהוא מגיע לראות אותו הוא מבקש לרדת במחיר, שתבואו לקראתו ותוסיפו עץ ריח סתם בשביל ההרגשה. אז החלטנו לשנות את סדר הדברים ולהציע לכם הצעה שתהיה הוגנת לשני הצדדים – שירות קניית רכבים משומשים, מהיום להיום, בתמורה למזומן או העברת זהב ומבלי שתצטרכו להתעסק בשום מסמך בירוקרטי.

למה למכור לנו את הרכב המשומש שלכם?

אנחנו אנשים לפני הכל – אנחנו מבינים שהערך של הרכב המשומש שלכם הוא חשוב, שאתם רוצים לקבל מחיר הוגן ולסיים עם זה בכמה שפחות התעסקות.. בדיוק בגלל זה כדאי לכם לבחור בנו!

אנחנו מגיעים עד אליכם מהיום להיום ומציעים את ההצעה הכי קרובה למחיר מחירון שאנחנו יכולים להציע (ולעיתים גם מחיר מחירון, תלוי במצב הרכב!). אנחנו קונים את כל סוגי הרכבים ככה שגם אם הרכב ישן וללא טסט, או שזה רכב חדש דנדש – אנחנו נגיע ונסגור את העסקה ששני הצדדים יהיו מרוצים ממנה.

איך זה עובד

שלב ראשון: יוצרים איתנו קשר ומתאמים שעת איסוף והעברת בעלות (אפשר מהיום להיום!)
שלב שני: הערכת שווי – נגיע אליכם עם מזומן ונעריך את השווי של הרכב
שלב שלישי: הצעת מחיר וסגירת עסקה – מתאים לכם? כבר אותו הרגע תקבלו כסף ונתקדם לשלב הרביעי.
שלב רביעי: העברת בעלות – זהו! מכרתם את הרכב, בלי כאב ובלי בעיות. מהיום להיום ותמורת מזומן או העברת זהב.

למי זה מתאים?

השירות שלנו מתאים לכל מי שמחפש למכור את הרכב המשומש שלו בצורה פשוטה ומהירה. אם יש לכם רכב פרטי, רכב שטח, רכב מסחרי או אפילו רכב ישן עם בעיות מכניות – אנחנו כאן בשבילכם. בין אם אתם רוצים לשדרג לרכב חדש, צריכים כסף מזומן במהירות או פשוט נמאס לכם מהתהליך המסובך של מכירת רכב – השירות שלנו נועד להקל עליכם ולהציע לכם פתרון מהיר, הוגן ונוח.

עד אליך

מגיעים אליך לקחת את הרכב ואם צריך גרר עלינו

תשלום

תשלום במזומן, בביט או העברה בנקאית

הכל במקום אחד

כל התיאומים עלינו כולל העברת בעלות במקום

מחיר אטרקטיבי

הצעת מחיר האטרקטיבית ביותר בשוק

סוגי רכבים

כל סוגי הרכבים, דגמים ומצבי רכב

איך מתחילים

האמת? זה החלק הכי פשוט בעבודה מול סוחר רכב מורשה – פשוט מתקשרים, מתאמים פגישה מהיום להיום ומוכרים את הרכב תמורת מזומן/העברת זהב.

נעים להכיר - אנחנו ביט קאר

ביט-קאר הוקמה בשנת 2003 כחברת קניית רכבים לפירוק ונסיעה בקליק אחד! אנו קונים רכבים מכל סוג ובכל מצב בו הם נמצאים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו, ואנחנו נגיע אליכם, נקנה מכם את הרכב במחיר האטרקטיבי ביותר בשוק, במזומן, בביט או העברה בנקאית. בנוסף אם הרכב לא נוסע אנחנו נדאג להביא גרר ולקחת את הרכב מכל מקום בארץ. אנו קונים את הרכבים במחיר ההוגן ביותר, מכל יצרן, דגם ומודל, מושבתים ואינם נוסעים, ללא טסט, תקינים ויכולים לנסוע.

אנחנו סוחרים בכל מותגי הרכבים

שאלות נפוצות

רכב ישן המצריך טיפולים וביקורים תכופים במוסך, עד שמגיע לשלב שלא שווה להמשיך להשקיע בתיקון שלו. רכבים שמוצאים את דרכם לפירוק הם לרוב רכבים ללא שימוש, או כאלו שעברו תאונות אבל לא הורדו מהכביש, יש כאלה ששוכבים בחנייה במשך תקופה ארוכה וכבר אין להם טסט. אחרים שהמנוע שלהם כבר לא תקין והם אינם כשירים לנסיעה.

בוודאי! לא רק שאנחנו קונים, אנחנו נותנים את ההצעת מחיר הכי שווה בשוק. אם הרכב אינו מתאים לנסיעה, נוכל לקנות אותו לפירוק.

מתי שאתם תקבעו – באותו יום, יום למחורת או כל מועד שאתם תקבעו שנגיע לקחת את הרכב.

במזומן! כמובן שאפשר גם העברה בנקאית ואפילו העברה בביט.

לאחר קבלת הצעת המחיר נותרו לך שני דברים לעשות. הראשון הוא לשלוח את הכתובת ולקבוע מועד הגעה, והשני הוא הוצאת כל החפצים האישיים מהרכב. זה הכל, בהבטחה.

כן, אנחנו מקבלים כל סוגי הרכבים בכל מצב, כולל רכבים שלא עוברים טסט.

התהליך כולו מהיר מאוד ויכול להסתיים בתוך יום אחד.

דרכי יצירת קשר