קונים את הרכב שלך בקליק

קונה רכבים

ביט קאר קונים את הרכב שלכם בלי כאבי ראש, התמקחויות או בזבוזי זמן מיותרים. קונים את הרכב שלכם מהיום להיום.

למה לבחור בנו?

בביט קאר אנחנו נותנים את הדיל הטוב ביותר לקניית רכב – אנחנו מגיעים עד אליכם ומטפלים בכל הניירת, נותנים את המחיר הכי קרוב למחיר מחירון (ואפילו מחיר מחירון!) ומשלמים במזומן או בהעברת זהב. אז אם יש לכם רכב שאתם רוצים למכור ואתם רוצים לקבל עליו מחיר הוגן אנחנו כאן ונשמח לעמוד לשירותכם בפריסה ארצית ומהירה!

כמה זמן לפני שאני רוצה למכור רכב כדאי לדבר עם קונה רכבים?

אז אין פה באמת כלל אצבע לכמה זמן לפני שאתם רוצים למכור את הרכב כדאי ליצור איתנו קשר, אבל כדאי שתדעו – אנחנו יכולים להגיע מהיום להיום עם מזומן ולקנות מכם את הרכב!
מעבר לזה, תמיד תוכלו להתקשר להתייעץ איתנו ולקבל הערכה על כמה הרכב שווה או לקבל תשובה לכל שאלה שעולה לכם.

עד אליך

מגיעים אליך לקחת את הרכב ואם צריך גרר עלינו

תשלום

תשלום במזומן, בביט או העברה בנקאית

הכל במקום אחד

כל התיאומים עלינו כולל העברת בעלות במקום

מחיר אטרקטיבי

הצעת מחיר האטרקטיבית ביותר בשוק

סוגי רכבים

כל סוגי הרכבים, דגמים ומצבי רכב

על מה אנחנו מתחייבים

בלי טריקים בלי שטיקים, אנחנו מתחייבים לתת את השירות הטוב ביותר! בלי עמלות נסתרות, בלי בזבוזי זמן ובלי כאבי ראש – נגיע עד אליכם כבר עם מזומן בכיס, מוכנים לקנות מכם את הרכב באותו הרגע ולקחת אותו מהיום להיום.

נעים להכיר - אנחנו ביט קאר

ביט-קאר הוקמה בשנת 2003 כחברת קניית רכבים לפירוק ונסיעה בקליק אחד! אנו קונים רכבים מכל סוג ובכל מצב בו הם נמצאים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו, ואנחנו נגיע אליכם, נקנה מכם את הרכב במחיר האטרקטיבי ביותר בשוק, במזומן, בביט או העברה בנקאית. בנוסף אם הרכב לא נוסע אנחנו נדאג להביא גרר ולקחת את הרכב מכל מקום בארץ. אנו קונים את הרכבים במחיר ההוגן ביותר, מכל יצרן, דגם ומודל, מושבתים ואינם נוסעים, ללא טסט, תקינים ויכולים לנסוע.

אנחנו סוחרים בכל מותגי הרכבים

שאלות נפוצות

בואו נשאל אותכם, האם יש עוד חברה שדואגת לכל המסמכים, מציעה מחיר מחירון, מגיעה עד אליכם ואפילו עם גרר עם צריך וכל זה תוך פחות מ24 שעות? מקווים שהבנת!

רכב ישן המצריך טיפולים וביקורים תכופים במוסך, עד שמגיע לשלב שלא שווה להמשיך להשקיע בתיקון שלו. רכבים שמוצאים את דרכם לפירוק הם לרוב רכבים ללא שימוש, או כאלו שעברו תאונות אבל לא הורדו מהכביש, יש כאלה ששוכבים בחנייה במשך תקופה ארוכה וכבר אין להם טסט. אחרים שהמנוע שלהם כבר לא תקין והם אינם כשירים לנסיעה.

בוודאי! לא רק שאנחנו קונים, אנחנו נותנים את ההצעת מחיר הכי שווה בשוק. אם הרכב אינו מתאים לנסיעה, נוכל לקנות אותו לפירוק.

פשוט מאוד, נכנסים ללינק ומדברים עם סוכני הקניות שלנו, הוא ידאג לכל הדברים הרלוונטים, טיפול במסמכים איפיון והצעת מחיר.

מתי שאתם תקבעו – באותו יום, יום למחורת או כל מועד שאתם תקבעו שנגיע לקחת את הרכב.

במזומן! כמובן שאפשר גם העברה בנקאית ואפילו העברה בביט.

לאחר קבלת הצעת המחיר נותרו לך שני דברים לעשות. הראשון הוא לשלוח את הכתובת ולקבוע מועד הגעה, והשני הוא הוצאת כל החפצים האישיים מהרכב. זה הכל, בהבטחה.

דרכי יצירת קשר